Scroll to top

7 кроків аби стати кращим у своїй справі!


2 comments

Що ж досить амбітне бажання виникає у багатьох , а саме: “Як стати найкращим у тому що я роблю?”

Стати кращим у своїй справі – серйозна мета, яка вимагає серйозних дій.  Якщо ви сповнені рішучості, то пропоную не відкладати зміни в глибокий ящик!

13912852_1173492899381534_8234664942914982536_n
Ще раз подумайте як слід. Можливо, вам це насправді нецікаво. Адже для того, щоб потрапити в список кращих, вам потрібно кардинально змінити свою звичне життя і, можливо, навіть переглянути фундаментальні цінності.

Ця стаття – докладний алгоритм, завдяки якому ви зможете виконати саму потаємну мрію. Вона складається з двох частин…

 

Ціль перша – покрити базові потреби

 

1. Оптимізуйте своє життя

У багатьох є популярна відмазка: “Я не професіонал , як я можу стати у цьому успішним!”.

Покажу на прикладі успішного підприємця , який був зазначений у “Forbes UA до 30” – Роман Грищук (26 років) Керівник студії «МАМАХОХОТАЛА»

У студентські роки Роман Грищук грав у КВК, а після закінчення НТУУ «КПІ» зрозумів, що не хоче розлучатися з грою. Як і семеро його однодумців. У 2012 році вони заснували студію «Мамахохотала». Починали з трьома ноутбуками, на яких і писали жарти. Сьогодні «Мамахохотала» випускає щотижневе ТВ-шоу і їздить по країні з концертною програмою. В рамках недавнього всеукраїнського туру студія вперше виступала в залах Західної України і дала 12 концертів.

 

2. Всмоктуйте в себе нові знання

Сприймайте свої мрії всерйоз. Більшість людей так не роблять. А ви почніть! Займіться власним саморозвитком.
Тренінги та освітні курси не є запорукою успіху. Але вони обов’язково стануть його частиною, адже допоможуть розвинути навички та допоможуть відкрити в собі таланти.
Завершивши один курс навчання , починайте відразу ж шукати наступний. Постійно навчайтеся. І ви точно будете знати , що готові перейти на новий рівень, коли притягатимете потрібних людей , які допоможуть вам досягти висот.
14021525_1173491266048364_8228021218802273614_n
P.S. “Якщо підрахувати мої інвестиції у саморозвиток , то вони уже сягнули більше 20 000 грн , за останні пів року.”

 

3. Припиніть слідувати правилам, за якими живуть всі інші

Запам’ятайте: якщо щось популярно – вам це не потрібно. Більшість людей не вибіркові в тому, що вони роблять, і в цьому і є основна причина. Вони використовують загальновідомі способи досягнення мети, а це зазвичай повільно і малоефективно.

Коли всі йдуть на північ, розвертайтеся і біжіть на південь. І навпаки. Вам потрібно йти від тієї мети, до якої так прагнуть всі інші. Інакше ви не відрізнятиметеся від натовпу .
Якщо ваші ідеї не здаються вам і оточуючим злегка (або не злегка) божевільними, ви, швидше за все, вибрали правильний шлях.
Але, щоб світ грав за вашими правилами, потрібно самим їх створити.
Слухайте тільки своє серце і внутрішній голос, довіряйте інтуїції. Коли ви чесні з самим собою, світ відповідає взаємністю.
Ось наведу історію відомого українського підприємця: Олексія Малицького (27 років) – Засновник бренду SAMMY ICON .
Історія Sammy Icon починалася з вирішення проблеми. Олексій Малицький намагався купити кілька яскравих шкарпеток, але обхід магазинів нічого не дав. «З’явилася ідея зробити щось своє», ? згадує Малицький події трирічної давнини.
Запустити в продаж різнокольорові шкарпетки виявилося непростим завданням. «В Україні десятки фабрик із виробництва шкарпеток, але всі стверджували: «Давайте будемо шити! Тільки нехай вони будуть чорними», розповідає підприємець. Спеціально для бренду він придумав історію: Sammy Icon сучасний ангел-охоронець для тих, хто діє. «Хороша історія допомагає продавати, людей цікавить не стільки товар, скільки емоції», запевняє Малицький. Сьогодні Sammy Icon продає більше сотні пар шкарпеток на день, обіг за рік становить майже 1,5 млн гривень.
Якщо занадто довго роздумувати, з місця не зрушите

 

4. Будьте терплячі

Щоб пережити все вищеописане, запасіться терпінням. Це фундаментальна риса, без якої не стати тим, ким ти мрієш бути.
Кожен вміє бігати. Однак майже ніхто не може робити це щоранку протягом 10 років. Терпіння нам необхідно, адже життя і є довгий марафон, щодня перевіряє нас на міцність.
Якщо ти чесно виконав всі зазначені пункти і намагався з усіх сил , незабаром помітиш дещо дивне…
Життя почне змінюватися. Ти захочеш проводити менше часу з друзями, зате з задоволенням будеш виконувати складні завдання, брати на себе ризики, знайдеш ментора, підеш на освітні курси… і все одно будеш відчувати себе трохи по дурному.
Але будь терплячим: слідом за всім цим прийде і те, до чого ви так прагнули.

Ціль друга – робити свою справу краще за всіх на світі

Повір у себе! Ти можеш потрапити в список кращих, якщо будеш уважно і досконально повторювати те, що роблять професіонали і генії.

Однак стати кращим в світі ти зможеш, тільки тоді коли всі сумніви твої позаду. Вам потрібно ходити по краю дороги і не зірватися вниз, використовуючи всі отримані знання і руйнуючи існуючі стереотипи.

 

5. Оптимізуйте своє життя

Змініть своє життя так, щоб кожна хвилина була витрачена з користю. Тепер кожен ваш крок має величезне значення. Ви або наблизитися до мети, або даремно витратите час.

Що потрібно оптимізувати?

1. Раціон.
2. Захоплення.
3. Час, проведений з друзями.
4. Ранкову і вечірню рутину.

Більшість людей йдуть на поводу у своїх звичок. Вони прокидаються, відкривають соціальні мережі, перевіряють пошту. Може бути, навіть читають хорошу книгу. Але це все не має ніякого сенсу, оскільки ніяк не служить досягненню великої мети.

Рекомендую також максимально використовувати підсвідомість. Особисто у мене це було навіть тоді коли зустрічався з друзями, приймав ванну або навіть коли спав. У мене підсвідомість активно працює над головними завданнями. Навіть коли я відпочиваю, воно все ще намагається вирішити проблеми або певні питання.

Перше, що потрібно зробити після пробудження, – це дати підсвідомості висловитися. Запишіть нові ідеї в щоденник, зробіть замітку на робочому столі. Приступайте до роботи над проектом відразу після того, як встанете з ліжка. Примусьте щоб ваша підсвідомість повідомити вам все, що воно придумало.

Але важливо не тільки думати і міркувати. Вам необхідно піклуватися про своє тіло, бути здоровим. Свобода від фізичного болю є критично необхідною для хорошої роботи.

Коли у вас є невирішені проблеми, виникають і фізичні хвороби. Коли ви очищаєте себе від подібних проблем, то дозволяєте своєму тілу зцілитися. Якщо ваш організм здоровий, простіше почати працювати.

 

6. Дозволяйте собі відпочити

Так , саме так “дозвольте” собі відпочивати! Чесно  ,коли вперше мені це сказали , я подумав що це за брєд… Однак зараз я розумію наскільки важливо вміти відпочивати і не погрузнути у потоці буденних справ.

Для досягнення максимального результату потрібно зробити наступне:

 • коли працюєте – викладайтеся на всі 100%;
 • коли не працюєте – на всі 100% відпочивайте.

Це дозволить домагатися більшого від себе, а також дасть час на повноцінний відпочинок.

Робота з високою інтенсивністю подібна функціонуванню м’язів. Якщо ви не будете брати перерву між підходами, то сили, витривалості і прогресу не видно. Але пам’ятайте, що не будь-який вид відпочинку корисний.

Ось хороші заняття для вашого перерви:

 • То запис в щоденнику;
 • Послухайте музику;
 • Проведіть час з сім’єю;
 • Приготуйте і з’їжте смачний обід;
 • Допоможіть іншому.

Це просто, допомагає відволіктися від роботи і наповнене сенсом. Саме тому , я у вільний час допомагаю тим хто цього потребує , створив соціальний проект #Help2Friends.

 

7. Робіть свою справу з любов’ю

Все, про що ми говорили вище, розвиває лише одну людину – вас. Однак важливо не тільки брати, але й віддавати, цікавитися потребами інших людей, любити їх і намагатися їм допомогти. Тільки так ви зможете надати роботі сенс.

Існує чотири стадії мотивації:

 1. Страх. Ви працюєте, щоб уникнути покарання або негативних наслідків.
 2. Нагорода. Ви працюєте, щоб отримати те, що хочете. Підвищення, нагороду, гроші.
 3. Борг. Ви робите те, у що вірите самі. Ви б робили це і без винагороди. Ви не боїтеся покарання. Це хороший тип мотивації, але в ньому замало пристрасті.
 4. Любов. Ви робите те, що робите, незалежно від своїх потреб. Ви просто хочете подарувати радість і щастя максимальній кількості людей. Ваша любов до роботи ірраціональна і змушує вас робити те, що інші вважали б божевіллям. Це найкраща мотивація, яка приведе вас до вершини. Без любові не буде нічого.

 

Висновок

Ти можеш швидко досягти першої цілі: “Покрити базові потреби”   В основному робиш те, що любиш, і отримуєш за це гроші, яких достатньо для оплати рахунків і їжі.

Однак якщо ти хочеш просунутися далі, тобі доведеться впорядкувати все життя, змінити щоденний розклад і підхід до роботи.Незважаючи на неймовірну нагороду, яку обіцяє такий шлях, пройти його складно, і 90% людей не можуть цього зробити.

А ти зможеш?

Комантарі до статті

Коментар

Related posts

2 comments


 1. Олександр

  Краще б ті 20000 грн поставив на депозит, більше було б вихлопу! А так, гроші можна вважати викинутими на вітер. Це те саме, що інвестувати в “Рідне”.


 2. Андрій

  Цікаві правила, скільки вони приносять тобі користі, в грошовому еквіваленті?

Post a Comment