Scroll to top

Як Ідеальна Сторінка в Instagram Може Зруйнувати Вашу Особистість


No comments

Уже близько двох місяців, я особисто відмовився від соц. мереж, а всі важливі для мене контакти переніс у телеграм. (Читайте: 5 причин, чому варто перейти в Telegram)

– Чому я це роблю?

Я помітив, що все більше і більше на нас впливають соц. мережі. В середньому ми витрачаємо близько 2-х годин на наш смартфон. Як на мене це доволі багацько.

 

Ціна спілкування в соц. мережах може бути високою. Бажання зробити свій цифровий образ ідеальним часто призводить до затяжного стресу і поступово руйнує особистість.

Натрапив на чудове відео, хлопець досить круто роз’яснює про вплив соц. мереж на нашу особистість. Гайда дивитися 🙂

Зазвичай ми вибираємо для публікацій кращі фотографії, видаляючи ті, де виглядаємо не настільки добре, як хотілося б. Дотримуємося обраного образу – досвідченого мачо, гламурної світської левиці, безстрашного мандрівника, поліглота або ерудита.

 

Тому вирішив це змінювати! Звісно світ я не зможу змінити, однак почав це змінювати із самого себе 🙂

Спочатку було доволі важко… Та це діло тільки наших звичок і переконань. А які мінуси і переваги того щоб обмежити і абстрагуватися від всіх соціальних мереж я розкажу в цій статті…

Попередні дослідження показували, що більшість користувачів соц. мереж адаптують свої онлайн-взаємодії, щоб здаватися краще. Адже ніхто не дізнається, що в реальності, за межами опублікованого поста.

Справжня сутність все одно показується через ідеальний віртуальний образ. Поведінка в Facebook або інша соц. мережа є точним відображенням нашої особистості.

Наприклад, часті Селфі на заняттях в тринажерному залі можуть свідчити про нарцисизм.

Виявляється, більшість людей вважають за краще, щоб інші мали точне уявлення про те, якими вони є насправді, а не ідеалізували образ. Людині потрібно підтвердження своєї самооцінки незалежно від того, позитивна вона чи негативна.

Є вагомі причини, за якими люди частково або повністю приховують своє справжнє «я» в інтернеті. Спочатку це дає певну свободу. Наприклад, можливість висловлювати свою думку, не побоюючись наслідків. Видавати з себе іншу людину, показуючи усім, які ви добрі і чуйні (або навпаки).

Але анонімність має свою ціну. Коли «ніхто не знає, що ти собака», будь-які позитивні оцінки стосуватимуться саме віртуального користувача. Врахуйте, що профілі в соціальних мережах сьогодні стають здобиччю для маркетологів, потенційних роботодавців, що просувають різноманітні товари та послуги.

І ще один важливий момент. Соціальні мережі дозволяють нам уникнути того, що кожен з нас може спілкуватися з тими, хто близький йому по духу, незважаючи на відстані. Але це палиця з двома кінцями. Як на мене краще побачити друга на яву, ніж на екрані монітора.

Ми оточуємо себе в соц. мережі однодумцями… Натомість соц. мережі збирають дані про користувача і надають інформацію, яка збігається з його точкою зору, відсікаючи альтернативні варіанти. В цьому випадку побачити об’єктивну картину того, що відбувається дуже складно.

Як можете побачити з цих роздумів є “дві сторони медалі” , однак кожний із нас має обрати, що для вас є важливим у житті… кількість лайків під фото чи щира дружба тих кого ви любите.

—————————————————————-

Те, що ви дізналися сьогодні, було корисно? Якщо “ТАК!”, тоді…
  1. Напишіть КОМЕНТАР про свої враженні і думки ??
  2. Зробіть РЕПОСТ! (щоб розповісти друзям)
Так я буду знати, що про вплив соціальних мереж Вам цікава, і продовжу ділитися з Вами матеріалами по цій темі.

Комантарі до статті

Коментар

Related posts

Post a Comment