Scroll to top

Сертифікат від Google? Як можна його здобути?


No comments

Цілий місяць я навчався онлайн-маркетингу з Digital Workshop! А результатом цього – отримав сертифікат від Google 🙂

Доволі легкий шлях, однак тільки, якщо виявляти щоденну дисципліну для того, щоб здобувати все нові знання, які рекомендують вивчити.

screenshot_1

Приємно те, що компанія Google потурбувалася про українських онлайн-підприємців, маркетологів і навіть простих користувачів Інтернету, яким не вистачає простих і доступних знань про світ Інтернету.

Дуже зручний формат навчання – онлайн. Ви можете бути в будь-якій точці світу і отримувати цінну інформацію використовуючи лише свій девайс, і доступ до інтернету.

За допомогою цього курсу ви отримаєте навички роботи в Інтернеті, потрібні для розвитку вашої компанії, кар’єрного росту, чи просто для впевненості у власних силах.

Особливість цього курсу є те, що після кожного уроку потрібно пройти тест, відповівши на певні запитання. А також, пройшовши певні розділи, потрібно пройти більш широкий тест. Та не бійтеся 🙂 Однією із унікальних особливостей є навчання за принципом: “зробив помилку – виправи її”. 

Завдяки тому, що курс проходить у форматі відео-уроків, а також те, що ці курси абсолютно безкоштовні – це дає змогу до доступу цінних і практичних знань та навичок кожному, хто виявляє бажання.

 

Усі теми, які ви будете проходити у цьому курсі:

screenshot_2 screenshot_3

Впевнений, що пройшовши ці всі уроки, ви неодмінно подивитеся на інтернет-маркетинг з більш професійного боку.

 

А для вашої мотивації, можете подивитися на Сертифікат, який мені дали від Google 🙂

screenshot_4

 

Все, не буду вас затримувати, переходьте за посиланням і здобувайте цінні знання, абсолютно безкоштовно!

ПЕРЕЙТИ >

 

Комантарі до статті

Коментар

Related posts

Post a Comment