Scroll to top

Досягати успіху, чи сидіти, склавши руки?  


No comments

Привіт! Це гостьовий пост мого нового редактора блогу. Вона єдина дівчина, яка прямим текстом пояснила мені, що я часто роблю граматичні помилки при написанні статей. Жалію, що не виділяв більше часу на вивчення правильного написання диктантів 🙂

Ми познайомилися й справді випадково… Все почалося з одного ЛАЙКУ 😉

 

6btufpgymyq

 

Це був лайк моєму новому відео на YouTube, і я з цікавості запитав, що вона думає про відео, які плюси і мінуси, і тут…

screenshot_1

Я без вагань запропонував їй співпрацю зі мною 🙂

Дуже подобаються такі молоді люди, які прагнуть свого майбутнього і прагнуть бути спеціалістами своєї справи 😉 Олька по житті страшенно ненавидить помилки в тексті, згадую як під час переписок у ВК (де, по-суті, ніхто не париться щодо правильності написаного), вона виправляла повідомлення.

Уже тиждень спільної роботи, і я приємно враженний оперативністю роботи, думаю, ми з нею спрацюємося)))

Сьогодні цікава і актуальна стаття для кожної молодої людини, досягати успіху, чи сидіти, склавши руки?

Далі прямим текстом від Ольки:

Привіт! Я студентка 2 курсу. Навчаюсь в Чернівцях на міжнародних відносинах. Навчанню я приділяю досить багато часу, однак, у мене є окремі захоплення, на які мені доводиться витрачати чимало часу.

 

Я завжди любила писати вірші, різні статті. Це підштовхнуло мене (вже на початку навчання в університеті) на щось більше, ніж просто “писати в стіл” – мені випала нагода стати головним редактором студентського журналу “ПРОФІПМВ”.

 

На цю роботу в мене не завжди йде багато часу, залежить від кількості завдань: на написання статей іде приблизно 1,5 години.

 

Значно більше часу йде на редагування статей, які мені попередньо надсилають журналісти, адже доводиться працювати ще й коректором. Та це мені в кайф, бо я завжди любила виправляти помилки всюди, це ніби манія якась вже.

 

Також, з дитинства я люблю музику: навчалась 8 років у музичній школі по класу фортепіано та домра; додатково брала уроки гри на акордеоні та гітарі. Зараз я інтенсивно займаюсь вокалом, записую кавери на відомі пісні.

 

На даний час я відвідую в м. Чернівці проект “Школа молодого політика” – проект, який покликаний для збільшення довіри молоді до органів влади, покрашення взаємодії між молодіжними організаціями та владою, отримання молоддю політичного досвіду. Це справді дуже цікаво, адже це величезна порція досвіду для мене.

 

З Дімою познайомились якось випадково. А така собі наша співпраця почалась відтоді, коли він робив опитування серед друзів. Моя відповідь, на щастя, була корисною, що дало можливість продовжити спілкування і почати співпрацювати. Це дуже круто, коли є такі люди, як Діма, – з якими приємно мати справу.

 

Щодо моєї статті, то вона є дуже символічною і, я сподіваюсь, що вона для всіх буде надзвичайно корисною, адже у ній йдеться про шляхи досягнення успіху, про пріоритети, які є дуже важливими і результативними.

 

Як досягти успіху? Як вийти «в люди»? Що ж для цього потрібно?

Запорукою успіху є, насамперед, наполегливість. Не дарма кажуть, що, якщо довго стукати у зачинені двері, то коли-небудь вам відчинять. Тобто, потрібно прагнути кращого, шукати різні шляхи до успіху, не зупиняючись на половині дороги.

 

Всі прагнуть бути успішними. Однак, ними стають лише ті люди, які перебороли свою лінь і страх завдяки своїй наполегливості та прагненні досягнути кінцевої мети.

«У житті немає нічого неможливого. Я намагаюся донести цю просту думку до всього людства своєю роботою, своїм власним життям. Намагайтеся, і у вас все буде круто! »

(© Вілл Сміт)

 

В народі говорять, що для того, щоб стати успішним, потрібно працювати увесь час. Але, я вважаю, що ця праця повинна бути розумною.

Чимало людей все своє життя працюють на безперспективних роботах, очікуючи того моменту, коли вони стануть успішними. Людські можливості є, на жаль (чи на щастя), обмеженими і тому успішними стають тільки ті, хто зумів раціонально використати свої можливості й можливості свого оточення.

На превеликий жаль, немає універсального рецепту для досягнення успіху. Та, проаналізувавши діяльність і шлях успішних людей, можна зрозуміти їх базові принципи.

 

 

Не бійтеся мріяти і будьте оптимістами.

Говорячи про мрії, йдеться не про дитячі фантазії, а, власне, про те, що мріяти потрібно про позитивний результат ваших дій на шляху до успіху. Мрії дають нам можливість краще зрозуміти те, чого ми прагнемо. Тому, мрійте, адже мрії мають властивість здійснюватися. І вірте в успіх справи, якою займаєтесь, впевнено до нього йдіть;

 

 

Зосередьтеся на кінцевій меті і кінцевому результаті.

На шляху до здійснення мети виникатимуть різні обставити, події, з’являтимуться різні люди, які будуть відволікати вас від роботи.

Тому, намагайтесь не братися за кілька проектів, справ одночасно, бо в такому випадку у вас нічого не вийде і це стане для вас провалом. Краще робити всі справи по-порядку, тим самим доводячи все до кінця без зайвих проблем;

 

 

Плануйте, аналізуйте та розраховуйте.

На шляху до успіху вас повинні супроводжувати такі складові, як аналіз дій та засобів, розрахунок часу, сил і можливостей. Аналізувати свої можливості досить важко, але, якщо ви навчитесь, то це значно полегшить вам роботу. Результатом цього всього повинен бути список запланованих вами дій, справ. Потрібно розставляти пріоритети.

Якщо ви не можете так просто вирішити, що для вас важливо, то знайте, що чим більше конкретна справа наближає вас до досягнення успіху й здійснення мрії, тим вона є важливішою;

 

 

Не бійтеся помилок – вчіться на помилках.

Жоден із нас не застрахований від помилок. Але важливу роль відіграє тут наше сприйняття цих помилок: хтось сприймає їх як крах всім старанням, мріям, а хтось, навпаки, на цих помилках вчиться і в майбутньому уникає їх. Пам’ятайте, що всі зустрічаються з труднощами, але тільки наполегливі люди переборюють їх;

 

 

Відпочивайте.

Не перепрацьовуйте. Регулярно відпочивайте, адже завдяки відпочинку, рівень продуктивності підвищиться і цим самим час, витрачений на відпочинок, буде компенсовано. Відпочинок – це ще і можливість обдумати нові ідеї;

 

 

Шукайте підтримки.

Дуже часто буває так, що хочеться поділитися своїми ідеями з іншими, але не завжди варто це робити, бо ж вас можуть засміяти, чи, в кращому випадку, скептично поставитись до цього. В таких випадках краще мовчати, або ж знайти друзів-однодумців, які розділятимуть з вами ваші думки та ідеї;

 

 

Не зволікайте.

Час – це гроші. Не витрачайте дарма час, бо його не повернути, і починайте рухатись в напрямку мети, мрії вже зараз. Люди, які без зайвих слів і вагань взялися за реалізацію цілей, найчастіше досягають успіху. А от всім «геніальним» мрійникам тільки те і залишається, що мріяти.

 

Сподіваюсь, що дані поради стануть для вас корисними і ви почнете свій шлях до успіху правильно, слідуючи даним принципам. Тому, на завершення, побажаю всім удачі, сил, наснаги та натхнення у досягненні своїх цілей.

 

6apq8qyusd0

 

Комантарі до статті

Коментар

Related posts

Post a Comment