Scroll to top

Чому я веду особистий блог?


No comments

Уже пройшов місяць відтоді, як я написав свою першу статтю у блог.

За цей час мої друзі і знайомі задавали багацько питань, над якими я роздумував і допомагав вирішувати їхні особисті проблеми. Саме тому я і створив свій благодійний проект: #Help2Friends, який уже надав допомогу близько 10-м людям .

А також, з’явилися позитивні відгуки читачів мого блогу: krupka.com.ua, про які я згодом розкажу у цій статті…

Я щасливий визнавати, що минулий місяць був досить продуктивним! 😉

 

p60903-180933

 

Щоразу, коли зустрічаю знайомі обличчя, у мене запитують: “А чому ти створив блог?” , “Це тобі приносить дохід?” і “Чи комусь потрібна ця інформація із блогу?”

Ну що ж, давайте розкрию вам “таємниці”  того, чому я веду власний блог 🙂 

Причина №1 Я писав історії ще в дитинстві і мені це подобається  😉

Любов до писання у мене з’явилася ще у шкільні роки. Я любив писати у зошиті різні історії, розкриваючи власну фантазію, я відкривав для себе новий світ.

Однак, я закинув цю справу, бо моє оточення було проти мого хобі , кажучи : “Навіщо ти це пишеш? Ти б краще домашню роботу виконував і оцінки позитивні приносив у щоденнику..!”  

Будучи тоді слухняним хлопчиком, я не став сперечатися і робив так, як казало мені моє “оточення”. Хоча, гадаю, якби і надалі розвивав свій навик, я був би досить непоганим письменником фантастичних історій.

Причина №2 Подолання бар’єру, який поставило переді мною моє оточення.

Пройшли роки і, буквально рік тому, я згадав про своє бажання ділитися з читачами своїми думками і поглядами . Почав знову писати статті з практичними порадами для підлітків і школярів про те, як кардинально змінити власну особистість і виділятися серед “маси”. Однак, я своїми записами не ділився, а причина цього – це невпевненість у своїх поглядах на цей світ.

Через те, що я не ділився своїми новими думками з іншими, а також, через відсутність підтримки, я поступово  припиняв писати нотатки для своєї майбутньої книги.

Та поступово я працював над собою і змінював свою особистість .

З часом, будучи молодим, амбіційним хлопцем, я щоразу набирав популярність в очах своїх однолітків, тому що вони помічали мої зміни і прагнення досягати більшого.

Буквально декілька місяців тому я пішов з роботи. Так, для багатьох моїх знайомих було дивним те, що я працював 2 місяці будівельником, та для мене це черговий досвід, який допоможе мені у майбутньому, бо я йшов на роботу не заради грошей – у мене була чітка мета і я її досягнув 😉

Приємно, коли розумієш, що твої поради допомагають і зміцнюють певне оточення людей. Ось приклад відгуків тих людей, яким я уже встиг допомогти під час нового соціального проекту #Help2Friends, а також, завдяки статті, яку прочитали читачі у блозі krupka.com.ua =)

screenshot_2    screenshot_3

screenshot_1

Причина №3 Концентрат корисних і практичних порад із життєвого досвіду

Протягом року я розвивався, читав багато книг, статей, блогів, відвідував різноманітні курси, вебінари, конференції, і настав такий період, коли мій мозок став неначе “повна бочка”. Мої погляди і цінності кардинально змінилися!

Поступово я розумів, що мої знання можуть бути корисними для моїх однолітків, саме тому я почав вести власні навчальні уроки…

zygukexgijy

Використовуючи нові знання, я запускав різноманітні проекти, тобто, практикував одразу те, що вивчав. Намагався досягати фінансової незалежності ще у 17 років.

PS ” До речі, хочу підмітити, що зазвичай успішні люди пишуть поради типу “Як досягати успіху” тоді, коли  уже досягли так званий успіх. Однак, мало хто із успішних розказував про те, крізь що насправді йому довелося пройти і які кроки йому допомогли набути успішності і фінансової незалежності… “

Мій блог – це запис того, які кроки я зробив, аби набути свого майбутнього успіху у житті. 

Причина №4 Подорож – як розширення свідомості.

Подорожі – це моє покликання! Саме тому я поставив собі за мету мандрувати Україною до кінця 2016 року. За цей час підкорив гору Синиці, об’їхав автостопом пів України доїхавши до Вінниці, а пізніше і до Одеси .

jykz8hdj-1

Мандруючи, ти пізнаєш нових людей і нові місця. Тому, мені так кортіло поділитися з кимось власними враженнями 🙂

PS “Для тих, хто хоче спробувати автостоп – переходьте до цієї статті: Перший автостоп: Як підготуватися до поїздки? Які є тонкощі автостопу?

Відтоді, як я почав вести власний блог, у мене з’явилася мотивація мандрувати і пізнавати нові “світи” для того, щоб поділитися цікавинками із вами =)

Причина №5 Невтомна праця над собою.

Звісно, мені ще багато є в чому навчатися, ще багато чого потрібно пережити і побачити. Та я не зволікаю і уже ділюся певними досягненнями, які довелося мені зробити у свої молоді роки. Це я роблю не з метою показати вам “Який я крутий” , а навпаки – показати, що кожна людина може досягнути будь-чого, маючи тільки бажання. Я щиро намагаюся допомогти вам на власному досвіді у тому, як вирішити певні труднощі, або який зробити вибір, аби не змарнувати свій шанс у житті.

Нещодавно побував у таборі DO.BRO camp для справжніх чоловіків, де ми, різноманітними способами, випробовували свою силу волі. Це ще один не забутній досвід, який довелося мені набути і, звісно, я побував в оточенні лідерів, які неодноразово долали перешкоди і труднощі  у власному житті 😉

13920449_1173492216048269_4285934530370221159_o

Я дуже ціную вашу активність і прийнятий вибір змінюватися і ставати кращими уже сьогодні!  😉

«Кращий спосіб визначити куди веде дорога – це запастися терпінням і пройти по ній до кінця.

Шлях мирного воїна

Комантарі до статті

Коментар

Related posts

Post a Comment