Scroll to top

8 дій, які потрібно виконати до 8 ранку


No comments

Зранку багато з нас не здатні попасти з першого разу зубною пастою з тюбика на щітку. А між тим, до восьмої ранку можна встигнути змінити своє життя. Якщо сильно захотіти, звичайно.

У вас виходить зараз рухатися у напрямок до реалізації власної мрії, а також досягати успіху у житті? Якщо ні, тоді як ви зможете це робити, коли буде у вас робота на повний робочий день, сім’я і діти ?

Чим далі, тим буде важче прагнути до розвитку самого себе і до реалізації “дитячої” мрії.

Тоді як рухатися вперед?

 

cw4flaxsykk

 

А все дуже просто 😉
Вам доведеться виділити всього кілька хвилин на день на те, щоб попрацювати над собою.

А якщо ви категорично відмовляєтеся це робити, тоді, скоріш за все, ви втратите самого себе в буденності дня. Та коли ви все-таки усвідомите це, може пройти десятки років. І вже наприкінці свого життя ви будете загадувати про “втрачений час і опущені моменти”.

Отже, ось що вам потрібно зробити: осмислити своє життя і вийти з постійного режиму виживання.
Ви читаєте цю статтю для того, щоб переглянути своє ставлення до життя. Повністю. Глибоко. Правдиво і чесно. Тільки так ви зможете повернутися до основ.

На жаль, багато людей наповнюють своє життя банальностями і безглуздістю. На різні дурниці вони витрачають весь свій час. Тому у них немає і хвилинки, щоб зупинитися і подумати.

Такі люди постійно перебувають в режимі виживання. А ви?

Пам’ятайте, як хоббіт Більбо Беггінс говорив, що відчуває себе крихітним шматочком масла, який розмазують тонким шаром по великому кусочку хліба?
Напевно, багато хто міг би впізнати себе в цій фразі. На жаль, в більшості випадків навіть цей шматок хліба належить іншому. Мало хто готовий взяти на себе відповідальність за своє життя.

Такий тип мислення був абсолютно нормальним для попереднього покоління: жити за правилами і традиціями, встановленим іншими людьми. Однак, багато хто продовжує плисти за течією, не бажаючи щось міняти, і в теперішні часи.
Все, годі! Прокиньтеся! Відкрийте очі і подивіться навколо… Перегляньте своє теперішнє життя і подумайте, що ви можете змінити на краще. 
Далі так жити не можна: якщо ви хочете чогось досягти, станьте кращими за інших. Тому що ваше оточення вже розуміє власну відповідальність і готове братися за роботу й проживати кожен момент свого життя усвідомлено, згідно з тими правилами, які вони самі встановили.
Нікуди не дітися: ви відповідаєте за своє життя. Вам доведеться вирішувати. Вам потрібно вирішувати. Якщо цього не зробите ви – за вас вирішить хтось інший.
Якщо ви не плануєте своє життя, тоді за вас це зроблять інші. Однак, ви будете жити не так, як вам подобається, а так, як потрібно іншим.
Привчіть себе брати відповідальність за своє життя і навчіться приймати рішення. А для цього потрібно зробити правильні дії.

 

Ось підготував для вас список. Він здається довгим, але, насправді, він дуже простий і очевидний:

 •  Прокидайтеся.
 •  Приходьте в себе.
 •  Рухайтеся.
 •  Харчуйтеся правильно.
 •  Підготуйтеся.
 •  Мотивуйте себе.
 •  Оцініть своє життя.
 •  Почніть рухатися у напрямку мети.
Поїхали!

 

Отже, до восьмої ранку вам потрібно …

 

 

1) Виспатися

Здоровий сон так само важливий, як і здорове харчування. Дивно, але, навіть, знаючи це, мільйони людей нехтують нормальним сном і постійно відчувають побічні ефекти такої бездумної поведінки.

 

Здоровий сон допомагає:
 •  Поліпшити пам’ять;
 •  Продовжити життя;
 •  Підвищити креативність;
 •  Підвищити концентрацію;
 •  Швидше схуднути і наростити м’язову масу (якщо доповнити сон вправами);
 •  Знизити рівень стресу;
 •  Знизити залежність від стимуляторів, наприклад, кофеїну;
 •  Знизити ризик розвитку депресії.

Все, що написано нижче, не матиме ніякого значення, якщо ви не збираєтеся висипатися. Який сенс вставати щодня о сьомій годині ранку, якщо ви лягаєте о третій чи четвертій годині ночі?

Ви все одно довго не протримаєтеся з таким режимом сну. Можна, звичайно, використовувати стимулятори, пити багато кави, але і в такому стані довго не протягнете. У перспективі, першим вас підведе серце – не витримає такого життя. Погодьтеся, досить похмурий сценарій розвитку подій.

 

2) Помедитувати і / або помолитися

Після того, як ви прокинетеся, вам потрібно наповнити себе спокоєм і позитивним настроєм. Для цього потрібно медитувати або молитися – що вам ближче (можливо, ви практикуєте і те, і інше, як і я).
Головне – сфокусуватися і знати, чого ви хочете досягнути за допомогою цієї звички.
Молитва і медитація породжують у вас почуття вдячності за все, що маєте. Під подякою мається на увазі, що ви розумієте те, як багато благ вам дано. Це відчуття працює як магніт. Коли ви дійсно вдячні за все, що у вас є, ви залучаєте у своє життя більше позитивного і доброго.
А ще – подяка легко передається іншому. Можливо, це почуття є головним ключем до успіху.
Ті люди, які зустрічали мене випадково на вулиці, дивуються моїй щирій усмішці, і одразу ж ця усмішка передається і їм =)
P.S “Моя щира усмішка є запорукою вдячності і любові, яку я виявляю оточуючим.”
Відповідно, якщо щоранку починати з практики подяки, ви будете автоматично притягувати все найкраще, що є в цьому світі. І Всесвіт вам точно не відмовить.

 

 

3) Зробити ранкову зарядку

Незважаючи на те, що тіло постійно вимагає фізичного навантаження, абсолютна більшість людей ігнорує це.
Якщо ви хочете прожити довге, щасливе і продуктивне життя, вам необхідно привчити себе займатися регулярно фізичними вправами. Багато людей приймає правильне рішення і йде займатися в спортзал або ж починає бігати. Якщо ж вам не подобається така активність, є ще варіанти: робота в саду або тривала прогулянка.
Просто знайдіть те, що змусить ваше тіло рухатися.
Навіщо? Про позитивний вплив фізичної активності сказано неймовірно багато. Вправи допомагають знизити ризик розвитку депресії і справлятися зі стресом. Заняття спортом також пов’язують з успіхами в кар’єрі, а також, і в бізнесі.

 

4) З’їж 30 грамів білка

Тім Ферріс, автор книги «Досконале тіло за чотири години», також радить з’їдати 30 грамів білка після пробудження.
Тім каже: “Мій батько строго дотримувався цієї рекомендації і втратив 8,5 кілограма за місяць.”
Їжа, багата білком, допомагає залишатися активним набагато довше. Вона не так швидко залишає шлунок, а значить, ви ще не скоро відчуєте голод.

 

Рекомендації Тіма Ферріса для прийому їжі вранці:
 •  З’їдайте як мінімум 40% калорій вашого сніданку у вигляді білка.
 •  Бажано з’їдати 2 або 3 яйця (в кожному яйці міститься близько 6 грамів білка).
 •  Якщо ви не любите яйця, замініть їх на свинину, індичку або сир.
 •  Ще один варіант – зробити білковий коктейль.

Звісно правило дії і для вегетаріанців  😉  Люди, які намагаються не їсти (або їсти по-менше) м’яса, молока і яєць, можуть отримати свою норму білка з бобових, зелені або горіхів.

 

 

5) Прийняти холодний душ

Тоні Роббінс – відомий американський підприємець і автор книг – починає кожний свій ранок з того, що стрибає в басейн з водою, температура якої становить 14 градусів. Навіщо він це робить?

Якщо приймати холодний душ регулярно, ви будете почувати себе краще – фізично і морально. За допомогою холодного душу ви тренуєте імунітет, покращуєте роботу лімфатичної, кровоносної і травної систем, а значить, підвищуєте якість свого життя.

 

У 2007 році було опубліковано дослідження, згідно з результатами якого холодний душ допомагає позбутися симптомів депресії і робить це ефективніше, ніж медичні препарати. Холодна вода дарує нам гарний настрій: організм починає вивільняти хімічні речовини, завдяки яким ми відчуваємо себе щасливішими.
Звичайно, обливатися холодною водою страшнувато. Якщо ви хоча б раз брали крижаний душ, то знайте: вранці ви будете проводити кілька хвилин в глибокому задумі, розмірковуючи, чи потрібно вам взагалі це все – по своєму досвіду знаю, що саме так і буде  🙂

 

Можливо, ви навіть вступили у внутрішній діалог із самим собою і вмовили себе не приймати холодний душ. «Завтра», – урочисто пообіцяли ви самому собі і пішли на роботу.

Або ж ви вискочили під перші краплі крижаного душу і миттєво включили гарячу воду.

Вам варто подумати про це ще раз і уявити, ніби пірнаєте в басейн. Ніхто не заходить в прохолодний басейн повільно, тому що це болісно. Легше розбігтися і пірнути. Через 20 секунд тіло звикне і все буде круто.
Те ж саме стосується і холодного душу. Спочатку вас обпалюють крижані струмені, а серце б’ється як ненормальне. Через 20 секунд все в порядку.
Беручи холодний душ, ви тренуєте силу волі і налаштовуєте себе на креативність і натхнення. Вам доведеться навчитися дихати повільно і спокійно, поки холодна вода ллється на вашу спину. Зате потім ви відчуєте себе щасливим. Безліч нових ідей відвідають вашу голову, а частина з них можна і потрібно застосувати для досягнення поставлених цілей.
Крім того, цей ритуал допомагає вийти із зони комфорту прямо з ранку.

 

 

6) Мотивуйте себе!

Звичайні люди шукають способи розважитися. Ви повинні шукати способи дізнатися щось нове і цікаве. Найуспішніші люди світу читають як мінімум одну книгу на тиждень. Для них неймовірно важливо не зупинятися в процесі навчання.
Ви точно зможете слухати одну аудіокнигу на тиждень, якщо ви будете вмикати її дорогою на роботу чи навчання.

 

А зранку можна знайти 15 хвилин для того, щоб прочитати щось мотиваційне і практичне, те, що зарядить вас на цілий день. Така інформація змінює вас. Вона ніби переміщує вас в ту зону, де ви максимально продуктивні, креативні і цілеспрямовані.
Якщо ви вже прочитали сотні книг – ви круті в тому, чим займаєтеся. Але тепер вам потрібно розширити кругозір, подивитися на світ з нової точки зору.

 

 

7) Оцініть своє життя

Всі ваші цілі, великі і малі, потрібно записати. Це займе всього кілька хвилин. Щоранку вам потрібно перечитувати цей список і погоджувати свій день з тим, як ви бачите власне життя.
Якщо ви перечитуєте список великих цілей кожен день, то, так чи інакше, будете обдумувати їх і вранці, і ввечері. А коли ви навчитеся щодня оцінювати і осмислювати своє життя, ви почнете діяти відповідно до поставлених цілей. Рано чи пізно список поставлених цілей перетвориться в гордий маніфест всього вашого життя.
P.S: Особисто цим я і займався перед тим, як зробити свої перші, рішучі кроки, ще у 17 років. 

 

 

8) Здійсніть хоча б один крок на шляху до великої мети

 

Сила волі подібна м’язам. Її можна і потрібно тренувати. Те ж саме можна сказати і про нашу здатність приймати правильні рішення. Цю здатність можна витрачати на дурниці. Її можна втратити – короткочасно або назавжди. Використовувати її потрібно з розумом.
Всі найскладніші рішення необхідно приймати з ранку. Це дуже важливо.

 

Якщо ви не будете цього робити, ви не зможете прийняти складне рішення ввечері. А значить, воно перенесеться на завтра. Або на післязавтра. Або ви подумаєте, що зможете вирішити «потім» – тобто, ніколи.
Це дуже непросто. Але прийняття необхідних рішень поступово наближає вас до великої мети. Незабаром ви зрозумієте: ці великі цілі не так вже й далеко.

 

Після восьмої ранку…

Після того, як ви зробите все перераховане вище, вже неважливо, як пройде залишок дня. Ви вже зробили все найважливіше – те, що допоможе стати успішнішим. Ви вже просунулися вперед на шляху до мрії.
Якщо ви змогли виконати все з цього списку, ви показали, що готові до кращого життя. Кожен з пунктів допоможе вам бути продуктивнішим у навчальних закладах чи на роботі , будувати гармонійні відносини , стати щасливим.
Кожен з перерахованих вище кроків – це рух до впевненості, спокою і відповідальності.
 Дивно, як швидко життя змінюється на краще, якщо ви збираєте силу волі в кулак і просто робите те, що потрібно.
Якщо відчуваєте, що самотужки цей шлях буде пройти досить важко, тоді я вам допоможу. Напишіть мені в Контакти про те, з чим у вас виникли труднощі і чого ви бажаєте досягнути у житті.
Не відкладайте те що можете зробити ЗАРАЗ!

Джерела для написання статті: “ЛАЙФХАКЕР”, використано 3 біографії, а також, перечитано десятки статей і книг на дану тему.

Комантарі до статті

Коментар

Related posts

Post a Comment