Scroll to top

5 причин зробити Telegram своїм основним месенджером


No comments

Нещодавно я перевів більшість своїх контактів у месенджер Телеграм.

Чому я це зробив? 

Сьогодні я покажу вам п’ять переваг цього швидкого месенджера, який набирає популярність і поділюся порадами щодо ефективного спілкування в ньому.  😉

Огляд месенджера Telegram

Творець і колишній гендиректор ВКонтакте Павло Дуров презентував користувачам свій новий меседжер – Telegram. З самою соціальною мережею цей додаток не має нічого спільного, розробила її американська компанія, яка належить Дурову, – Digital Fortress.

Телеграм відразу ж завоював популярність, оскільки він дуже зручний у використанні і є найжвавішим меседжером. Які ж можливості і переваги є у Телеграм, який розробив творець найпопулярнішої соціальної мережі в Росії? Давайте розберемося.  🙂

 

Що таке Telegram?

Telegram – безкоштовний месенджер для різних смартфонів, планшетів під управлінням різних операційних систем: iPhone і iPad (IoS), Android, Windows Phone для настільних ПК під управлінням різних операційних систем: Windows, OS X, Linux і інших пристроїв, що дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями і медіафайлами різних форматів і абсолютно будь-якими файлами великого об’єму.

 

 

1. Telegram – найшвидший додаток для переписок 

Це одна з переваг, яким пишаються розробники. Програма працює справді швидко. Дані зберігаються на хмарному хостингу, а сервери знаходяться в різних країнах. Це забезпечує швидкий доступ до інформації.

Добавляйтеся в друзі у Телеграм : @dimakrupka

Частка істини в тому, що WhatsApp і Телеграм дуже схожі. Хоча насправді у Телеграм є ряд своїх індивідуальних особливостей і бонусів. Швидкість передачі повідомлення у нього стрімка – розробники кажуть, що досягли цього завдяки тому, що листування і архів зберігаються на особистому сервері меседжера.

До того ж він може передавати файли різного формату – не тільки фото, а й відео, файли PDF і багато інших, навіть дані про ваше місце розташування.

По вигляду Телеграм схожий на інші меседжери – з правого боку розташовується список контактів, з правого ведеться безпосередньо листування. Коли приходить повідомлення, на робочому столі «спливає» повідомлення про це, воно супроводжується певним звуком, як в асьці або скайпі. Також, можна змінювати за своїми уподобаннями колірний фон чату (в базовому варіанті він схожий на кольорове оформлення ВКонтакте 😉 ).

Якщо ви вже освоїлися в Telegram і обзавелися купою контактів, чатів і каналів, вас зацікавить клієнт Plus Messenger

 

 

2. Чати (групи і супергрупи)

Поряд з індивідуальними чатами в Telegram є групи (як в Skype і WhatsApp), які відмінно підходять для приватного спілкування з друзями або колегами. Супергрупи (до 5000 чоловік) мають можливість закріплення повідомлень і засобами модерування, необхідними в публічному чаті.

При створенні групи ви можете вибрати людей зі свого списку контактів, якщо у них є Telegram. Щоб запросити інших людей, створіть посилання-інвайт в налаштуваннях групи.

В налаштуваннях Telegram ви можете задати своє ім’я користувача (username), яке можна змінити в будь-який момент. Як і в Twitter, воно починається з @. Щоб привернути увагу учасника групи, що відключив в ній повідомлення (про це трохи нижче), викликайте його по імені користувача – пряма згадка завжди супроводжується повідомленням.

Порада: задайте собі ім’я користувача

 

 

3. Тематичні канали

На відміну від груп, канали віщають в односторонньому порядку. Повідомлення можуть відправляти тільки адміністратори каналу, а отримують їх всі читачі каналу. У кожного каналу є посилання виду telegram.me/ім’я каналу, яким можна поділитися в інтернеті чи в соц. мережах.

У канал Telegram можна автоматично транслювати вміст сайту або контент із соцмереж, доповнюючи його повідомленнями і описом.

Ви можете завести особистий канал і наповнювати його новинами, картинками або своїми розумними думками, а також завести блог. Ось доречі посилання на блог: @krupka

Будь-які повідомлення Telegram, в тому числі від каналів, можна переправляти своїм контактам і групам, а також каналам, які ви адмініструєте. Тому поділитися цікавим постом з друзями або передплатниками дуже просто.

Порада: вимкніть повідомлення чатів і каналів

Активні чати і канали генерують безліч повідомлень, що сильно відволікає і іноді відштовхує новачків від Telegram. Фокус в тому, щоб відразу відключити повідомлення (mute notifications) некритичних груп і каналів, а читати чати і пости у вільний час.

 

 

4. Боти

Боти месенджерів зараз у всіх на слуху. Telegram розвиває свій API для ботів, і з кожним днем їх стає все більше. У кожного бота теж є ім’я користувача, тому його можна знайти в глобальному пошуку. Боти діляться на дві категорії – звичайні і ті, що вбудовуються (inline).

Порада: познайомтеся з @StoreBot

З звичайними ботами ви взаємодієте безпосередньо, відправляючи їм текст (наприклад, пошуковий запит) або команди, які передбачив розробник.

Спробуйте поспілкуватися з кількома ботами, і ви зрозумієте, як це працює: ya (бот сервісів Яндекса), Meduza (новинний сайт), Taxigram (пошук таксі), vkmusic_bot. Якщо не впевнені, з чого почати, відправте команду /help.

 

 

5. Безкоштовні стікери

Стікери – це картинки, які можна завантажити в рамках тематичного пакету і вставляти в чат. Крім того, коли ви починаєте повідомлення з емодзі, з’являється список асоційованих з ним стікерів.

 

Порада: зробіть свій набір стікерів

Якщо ви не можете знайти відповідних стікерів, зробіть їх самі. Потрібні картинки PNG з однією стороною в 512px (інша не повинна перевищувати це значення), а такі можна і в Google знайти (копірайт на вашій совісті). З цими картинками йдіть до боту @Stickers і дотримуйтесь його вказівок. Створений пакет можна оновлювати, додаючи або видаляючи стікери.

 

 

Висновок:

У Telegram простий, місцями навіть примітивний і не всім люб’язний інтерфейс, але за ним стоїть міць тематичних каналів і ботів, притягують увагу як магнітом. Мені подобається екосистема Telegram, тому що в ній особисте і групове спілкування тісно переплітається з оригінальним призначеним для користувача контентом і сервісами.

Рекомендую!

 


Добавляйтеся в друзі у Телеграм : @dimakrupka

Комантарі до статті

Коментар

Related posts

Post a Comment