Scroll to top

5 аудіокниг по саморозвитку, які корисно послухати


No comments

Друзі, в цьому пості я хочу розповісти про декілька корисних аудіокниги по саморозвитку, які я послухав за останній час.

Всі ми проводимо в дорозі досить багато часу. У когось це півгодини на день, у декого може бути і по 2-3 години, а у когось – ще більше. Під час поїздок в машині, автобусі, метро, літаку чи поїзді можна слухати музику або сидіти у соц. мережах через телефон.

 

Couple listening to music on headphones

 

На мій погляд, цей час можна проводити з більшою користю для власного розвитку, слухаючи аудіокниги. Вдома чи на роботі їх слухати в багатьох випадках не вийде, а в дорозі цей формат – ідеальний варіант.

Можна слухати художні твори, а можна і аудіокниги по особистому саморозвитку – на щастя, зараз їх стає все більше. Якщо зробити прослуховування аудіокниг звичкою, то це дозволить вам дізнатися багато цікавої інформації і з користю провести час у дорозі. Що може бути прекрасніше ??

 

Я прослухав досить багато різних аудіокниг. У сьогоднішній підбірці аудіокниг я складу список тих, які мені найбільше сподобалися з саморозвитку і організації свого часу.

Хочу сказати, що із будь-якої книги (як і фільму) можуть бути прямо протилежні думки. Одна і та ж аудіокнига може дуже сподобатися одній людині, іншій же зовсім не сподобається. Це нормально. На колір і смак товариш не всяк ?. Цілком можливо, що перераховані далі книги вам можуть не так сподобатись, як мені. Але я впевнений, що при бажанні ви завжди зможете знайти аудіокниги на свій смак.

 

7 навичок високоефективних людей – Стівен Р. Кові

Стівен Кові – володар МВА Гарвардського університету і докторського ступеня. У нього, до речі, 9 дітей!

У світі продано більше 15 мільйонів екземплярів цієї книги. Ця цифра багато про що говорить. У книзі згадується, що про неї позитивно відгукувався Білл Клінтон, а газета New York Times назвала її міжнародним бестселером.

Я не особливо довіряю таким втішним відгуками, але, послухавши аудіокнигу, я зрозумів, що даремно сумнівався. Книга мені сподобалася простим і зрозумілим викладом матеріалу, а також тим, що в ненав’язливій формі розповідає про те, як вдосконалювати себе.

В аудіокнизі докладно описується системний підхід до складання цілей в житті.

Відшукав крутий сайт, де можна на живо послухати аудіокнигу: abook.fm

Моя підсумкова оцінка – 5.

 

Як розмовляти з ким завгодно, коли завгодно і де завгодно – Ларрі Кінг

9Ораторське мистецтво – чудова річ. Я часто помічав, що люди, які вміють говорити і грамотно викладати свої думки, домагаються в житті набагато більшого, тому я працював і продовжую працювати над собою в цьому напрямку.

Я знав про Ларрі Кінга лише те, що він мегапопулярний у ток-шоу “Larry King Live” в Америці. Трохи погугливши, я дізнався, що він вів це шоу з 1985 по 2010 рік (до речі, гостем останнього випуску його шоу був Арнольд Шварценеггер) і за цей час він взяв понад 50 тисяч інтерв’ю у відомих політиків, акторів та інших знаменитостей. Природно, така людина викликає повагу, тому я виявив цікавість до аудіоверсії його книги.

 

З таким послужним списком у мене не виникло сумнівів в тому, що Ларрі Кінг вміє розмовляти з будь-якими людьми і прекрасно володіє ораторським мистецтвом. В аудіокнизі даються практичні поради та рекомендації про те, як розмовляти з людьми в найрізноманітніших ситуаціях. На мій погляд, саме поради, засновані на багатому досвіді, є найціннішими.

В аудіокнизі багато гумору, тому я ні разу не занудьгував під час її прослуховування. Також наводяться приклади, які покращують розуміння інформації. Як колишній шкільний учитель ?, я можу сказати, що з точки зору методики подачі матеріалу ця книга є однією з кращих, які я зустрічав.

Створив папку у Google Drive для того, щоб вам було простіше отримувати цінні аудіокниги: drive.google.com

Моя оцінка – 5 балів.

 

Як здобувати друзів і впливати на людей – Дейл Карнегі

Дейл Карнегі – відомий американський педагог, психолог і письменник. З книгами Дейла Карнегі я збув найомий ще тоді, коли я навчався в коледжі. Вже тоді ця книга запам’яталася мені тим, що в кожному розділі автор поступово підводив читача до певних висновків. Він підкріплював висновки тим, що описував багато практичних ситуацій, коли описувані їм методи показували свою ефективність. Теорія, підкріплена практикою і прикладами, у мене завжди надовго залишалася в пам’яті, тому слухати цю книгу в аудіоверсії мені було дуже цікаво.

Ця книга – справжній бестселер, що не втрачає свою популярність навіть через десятиліття. Я знав, що вона написана дуже давно. Погуглив – виявилося, в 1936 році.

 

Ця книга простою мовою вчить тому, як потрібно правильно будувати взаємини з людьми, при цьому не втрачаючи душевної рівноваги і домагаючись своїх цілей. Якщо не знайомі з цією книгою – я щиро її рекомендую.

Моя оцінка – 5 балів.

 

Думай і багатій – Хілл Наполеон

Якщо Ви хочете дізнатися, як подолати всі перешкоди і знайти успіх, прочитайте цю чудову книгу. Багато років вона була бестселером в США і витримала там 42 видання. Але і досі книга Наполеона Хілла потрясає життєвою енергією. У ній Ви знайдете чіткий план того, як досягти успіху в житті. А це стане в нагоді Вам в будь-якій справі.

Ця книга була одна із перших моїх книг , які допомогли мені сформувати розуміння того яким чином варто рухатися для досягнення фінансової незалежності.

Оптимістична, по-американськи ділова книга Наполеона Хілла – щасливого бізнесмена і відомого громадського діяча, викладача зі світовим ім’ям, з одного боку, і люблячого, досвідченого батька, з іншого.

«Думай і багатій» дійсно допоможе читачам стати впевненими в собі і своїй удачі, підкаже, як добиватися поставлених цілей, слідувати за своєю мрією і перетворювати задумане в реальність.

На конкретних прикладах зі свого життя, життя своїх рідних і друзів Хілл розкриває читачам секрети, знайомі багатьом успішним, багатим людям. «Думай і багатій», говорить Наполеон Хілл в кожному розділі і розповідає, завдяки чому це обов’язково станеться!

Аудіокнигу можна почути або звантажити з Drive Google.com

На матеріалах цієї книги побудований відомий фільм “Секрет”, який полюбився глядачам з усього світу, і вже за це на ній варто зупинити свій погляд при виборі книги для себе!

Моя оцінка – 5 балів.

 

Монах, який продав свій “Феррарі” – Робін Шарма

«Монах, який продав свій« Феррарі» – п’ята книга Робіна Шарми – канадського письменника, фахівця з розвитку особистості, лідерства та мотивації.
Ледве встигнувши вийти, «Монах, який продав свій Феррарі» стала бестселером. Як висловився про книгу Пауло Коельо: «Захоплююча книга, яка одночасно захоплює і вчить».

Духовне переродження, можливість відродити тіло і дух, і навіть основне філософське питання про сенс життя – ось що розкриває перед нами книга «Монах, який продав свій Феррарі».

Погодьтеся, заманливо докладаючи певних зусиль ставати зовсім іншою людиною – більш щасливим, більш успішним, позбавленим шкідливих звичок, які будуть витіснені звичками корисними. Зрештою, просто зрозуміти те, хто ти є насправді. І позбутися від постійного марафону, який змушує заганяти справжні бажання і мрії в глибини душі і думок.

Перегляньте, завантажте і слухайте: Drive Google.com

Моя оцінка – 5 балів.

 

Бажаю вам приємного та корисного прослуховування!

Комантарі до статті

Коментар

Related posts

Post a Comment