Scroll to top

14 речей, які мені слід було б дізнатися ще в школі


No comments

Розвиваючи власну продуктивність у свої 18 років я досягнув досить хороших результатів у цій галузі.

А що було б з нами, якби нас навчали, ще у шкільні роки, того, що вивчаю я зараз ? Так… я також не люблю згадувати втрачені роки, та цього і не потрібно, бо все, що було в минулому, залишається в минулому.

 

SgxwemHsXAs

 

Саме тому я виписав основні правила з порадами, які я практикую у своєму повсякденному житті і які допоможуть вам стати кращими не тільки у шкільні роки  😉

14 речей, які мені слід було б дізнатися ще в школі:

 

1. Правило 80/20 (принцип Парето).
80 відсотків усіх отриманих вами доходів приносять вам лише 20 відсотків вашої діяльності. Багато чого з того, що ви робите, насправді не так вже необхідно, як ви вважаєте.

 

2. Закон Паркінсона.
Ви можете робити те, що вам потрібно, набагато швидше, ніж ви думаєте. Чим більше часу ви виділяєте на завдання, тим більше витратите.

 

3. Групова операція.
Хороший спосіб виконати нудні і одноманітні завдання швидко – робити весь комплект один за одним.

 

4. Спочатку віддавайте, а потім отримуйте. Саме в такому порядку, а не навпаки.
З часом ви отримаєте більше, ніж віддали.

 

5. Випереджайте події. Не гальмуйте.
Це не тільки позбавить вас від очікувань, але й принесе вам задоволення – ви відчуєте, що маєте владу над своїм життям.

 

6. Помилки і невдачі – це добре.
Вони дозволяють придбати безцінний досвід, дізнатися безліч цікавого і стати успішним, оскільки успіх у житті нерідко приходить лише в тому випадку, якщо ви не піддалися невдачам і помилкам. Він приходить лише до наполегливих.

 

7. Не ставтеся до себе занадто суворо.
Це лише створює додатковий та непотрібний внутрішній біль і забирає дорогоцінний час.

 

8. Створюйте хороший контакт.
Ставтеся до будь-якої зустрічі так, ніби там присутні ваші найкращі друзі. І починайте спілкування саме з такою установкою, замість того, щоб весь цей час нервувати.

 

9. Скористайтеся особливостями ретикулярної системи як своєю перевагою.
Ця система фокусування розташована в мозку. Щоб її використовувати, вам необхідно по-справжньому зосередитися на тому, чого ви хочете і постійно підтримувати свою увагу (наприклад, аркуш паперу, на якому ви можете виписати дещо з цього посту, на кшталт «Спочатку віддавай» або «Іди на контакт »).

 

10. Ваше ставлення змінює реальність.
Песимізм може ховатися за маскою реалізму. Але це тому, що ваш мозок налаштований на сприйняття негативу, який ви хочете бачити. Саме тому ви опиняєтеся кожного разу «правим». З іншого боку, може, краще не бути правим в таких ситуаціях.
Якщо ви спробуєте кардинально змінити своє ставлення замість того, щоб просто розглядати цю можливість, ви будете приємно здивовані.

 

11. Подяка – простий спосіб відчути себе щасливим.
Якби мені хтось сказав, що почуття вдячності, випробовуване всього лише хвилину-другу, являє собою відмінний спосіб перетворити поганий настрій в хороший, я б серйозно тренувався бути вдячним. Це також чудовий засіб підтримувати позитивне ставлення до навколишньої дійсності і концентруватися на правильних цілях. А ще – робити щасливими інших. Це, в свою чергу, зробить вас ще щасливішим – емоції заразливі.

 

12. Не порівнюйте себе з іншими.
Якщо ви порівнюєте себе з іншими, ви дозволяєте зовнішньому світу контролювати своє самовідчуття. Перепади настрою вам забезпечені.
Набагато більш продуктивно порівнювати себе з самим собою, щоб побачити наскільки ви просунулися вперед, яких цілей ви досягли і як ви виросли над собою. Можливо, це звучить не так вже і чудово, але, зрештою, це принесе внутрішній спокій, зміцнить силу волі і наповнить вас позитивними емоціями.

 

13. 80-90% того, чого ви боїтеся, ніколи не станеться насправді.
Це – всього лише чудовиська, що існують тільки у вашій голові. І якщо це, все-таки, трапляється, то найчастіше все не настільки жахливо, як ви очікували. Занепокоєння в більшості випадків є всього лише марною тратою часу.

 

14. Не сприймайте все надто серйозно.
Те, що сьогодні здається великою проблемою, ви можете навіть не згадати через три роки. Якщо ставитися до себе, своїх думок і емоцій занадто серйозно, то це принесе тільки непотрібні страждання. Тому охолоньте і розслабтеся. Ваш настрій зміниться прекрасним чином.

Комантарі до статті

Коментар

Related posts

Post a Comment